سایت در حال بارگذاری است ...
۰۲۱۲۲۸۵۳۲۲۱ info@bonyadeghoran.com تایم کاری : شنبه تا چهارشنبه پاسداران،خ ناطق نوری،بوستان کتاب،پ۵۶

گزارش خبرنگار بنیاد قرآن از شیعه شدن مرد مسیحی در غرفه بنیاد قرآن

در اولین شب برگزاری نمایشگاه، که مصادف شده بود با وفات همسر رسول گرامی اسلام حضرت خدیجه سلام الله علیها، و سالروز جمهوری اسلامی؛ غرفه بنیاد قرآن با حضور آیت الله سید ابوالفتح دعوتی عضو محترم هیئت امنا و هیئت علمی بنیاد و دبیر کل بنیاد قرآن حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی حسین زاده، […]

در اولین شب برگزاری نمایشگاه، که مصادف شده بود با وفات همسر رسول گرامی اسلام حضرت خدیجه سلام الله علیها، و سالروز جمهوری اسلامی؛

غرفه بنیاد قرآن با حضور آیت الله سید ابوالفتح دعوتی عضو محترم هیئت امنا و هیئت علمی بنیاد و دبیر کل بنیاد قرآن حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی حسین زاده، شروع به کار نمود.

حضور این دو عالم از تبار سادات اتفاق جالبی را رقم زد.

شخصی وارد غرفه شد و اعلام کرد مسیحی هستم و در فرانسه زندگی می کنم و با دیدن این دو روحانی مشتاق شدم ازین محل دیدن نمایم.

سخنان عالمانه این دو دانشمند و عالم و سادات بزرگوار(آیت الله سید ابوالفتح دعوتی و حجت الاسلام و المسلمین حسین زاده) او را به حدی منقلب نمود که گفت ازین پس شیعه هستم واز مکتب شیعه پیروی میکنم واز غرفه خارج و دقایقی بعد با دو خانم به محل برگشت.

همسر و مادرش در حالیکه اشک شوق به صورت داشتند چندین بار اعلام خوشحالی و شعف نموده و پروردگار را شکر کردند.

قرار شد عقد این دو نیز در غرفه بنیاد قران و توسط آیت الله دعوتی خوانده و اگر میسر شد مقام معظم رهبری نیز این دو را به عقد هم در آورد.

شخص مذکور نیز از تمایل شدید خود برای دیدار رهبری گفتند و اعلام داشتند همین محبت قلبی موجب شده توفیقات خداوند نصیبشان گردد.

(اکراه آنان از پخش تصویرشان موجب شد تصویری از آنان منتشر نگردد)

 

این اتفاق مبارک را به فال نیک گرفته و از خدای متعال نصرت اسلام و مسلمین را خواستاریم.

اروین پیرهادی

31 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !